Pohjois-Karjalan Numismaatikot ry.
 

 
Pohjois-Karjalan Numismaatikot ry.
 

Pohjois-Karjalan Numismaatikot ry.
Joensuu

infopk-numismaatikot.fi


Powered by Louhi
 

Toimihenkilöt 2017

Pohjois-Karjalan Numismaatikot Ry

Puheenjohtaja Jouko Hirvonen

Kyntövaarankuja 8, 83500 Outokumpu
 
 

kysymykset, tiedustelut ym. sähköpostilla: info(at)pk-numismaatikot.fi

 

Hallitus
Puheenjohtaja:

Jouko Hirvonen p. 050-5555969                            jouko.hirvonen(at)telemail.fi
Varapuheenjohtaja:
Timo Ruotsalainen p. 0500 572 712                       timo.ruotsalainen(at)atlaspoint.fi 
Toinen varapuheenjohtaja:
Tuomo Flinkman   p. 0400-917677                         tuomo.flinkman(at)gmail.com
Sihteeri/rahastonhoito-, huutokauppa-
ja jäsenasiat                                                          
info(at)pk-numismaatikot.fi  tai
Matti Virrantalo p. 040 566 6646                            matti.virrantalo(at)pk-numismaatikot.fi

Muut jäsenet:
Juha Pöllänen p.050 3418190                                juha.pollanen(at)pk-numismaatikot.fi
Mauno Saarelainen p. 0400-414190                      mauno.saarelainen(at)pp.inet.fi
Heikki Arppi  p. 050-5508304                                 heikki.arppi(at)kolumbus.fi
Martti Puustinen p. 0500-851851                            martti.puustinen(at)pk-numismaatikot.fi
Mika Ruotsalainen  p. 040-5442406                       mika.ruotsalainen(at)ppc.inet.fi

                    
Rajan Raha lehden toimitusneuvosto; yhdistyksen hallitus info(at)pk-numismaatikot.fi
vastaava toimittaja: Kari Tahvanainen                   kartsa.tahvanainen(at)gmail.com

Webmasterit keskustelufoorumilla:
Juha Marienberg
Sami Piiroinen
Yhteydenotot vain sähköpostilla!  info(at)pk-numismaatikot.fi
Avustavat: Teemu Kortelainen
Esitelmävastaavina: hallituksen jäsenet
Toiminnantarkastajat: Kalervo Jaatinen ja Jyrki Miikki